FBC Ševětín

Ševák jede, GO, GO, GO

Úspěšné zahájení       

     Velikonoc                      


 
   

Na Velký pátek 19.4.2019 jsme se znovu zúčastnili turnaje o

Pohár starosty města Bechyně.

 

Podle rozpisu nás čekaly již známé týmy z Bechyně,  Chotovin, Chrášťan a Sudoměřic u Bechyně. Jejich názvy byly celkem neobvyklé, avšak některé z nich dokázaly překvapit:

Fidorky,  Sokol Sudoměřice,  Audiny,  Draci Chotoviny a Chrášťany.

Jako první jsme se utkali s Fidorkama, rozjezd byl sice pozvolný, jak už to u prvního zápasu bývá, ale s každou minutou naši hráči přidávali na rychlosti a tlačili soupeře směrem k jeho brance. Nakonec jsme zvítězili 5:1. Ostatní zápasy pokračovaly již plně v naší režii:

Fbc Ševětín  x Sokol Sudoměřice 8:2

Fbc Ševětín  x Chrášťany 7:1

Fbc Ševětín  x Audiny 7:0

Fbc Ševětín  x Fidorky 5:1

Fbc Ševětín  x Chotoviny 4:2

Nejtěžším soupeřem pro nás již tradičně byly Chotoviny. Chvíli jsme jim dokonce i nechali naději na vítězství a to, když jako první jejich tým zavěsil do naší branky. Avšak systematickým tlakem a kvalitní hrou jsme je zlomili a hru obrátili v náš prospěch. Utkání jsme zakončili 4:2.

Tímto ale výčet úspěchů nekončí. Jako nejlepší brankáři byli vyhlášeni Eliška Bártová a nová posila našeho brankařského týmu Tom Suchan. Nutno samozřejmě dodat, že tohoto úspěchu dosáhli i díky výborným zákrokům a obraně svých spoluhráčů. Nejlepší hráčem byl vyhlášen Maty Cuřín. Jediné, co nám uteklo, byl nejlepší střelec, což nás vůbec nemrzí, jelikož při nastřílených 31 gólech v 5 zápasech je to důkaz týmového ducha a výborné spolupráce na hřišti.

Na závěr musíme konstatovat, že velikonoční koleda se vydařila J

Díky všem

Trenéři

galerie