FBC Ševětín

Ševák jede, GO, GO, GO

 

      Jarní turnaj

  22.4.18 v Ševětíně  

   

V neděli 22.4. u nás proběhl již tradiční „Jarní turnaj“, tentokrát pro skupinu přípravky a elévů.

Ve skupině přípravka se zúčastnilo celkem 7 týmů, 2 týmy ze Soběslavi a Strakonic, dále pak Písek, FA České Budějovice a  Ševětín.  Díky hře na dvou hřištích, mohly týmy přípravky změřit síly všichni mezi sebou, hrálo se každý s každým.  Náš tým vybojoval krásné 3. místo v konkurenci s ligovými týmy.

Po obědě následoval turnaj pro skupinu elévů, na který dorazilo opět 7 týmů-2 týmy ze Soběslavi, dále pak Písek, FA České Budějovice – Hluboká n/Vlt., Netolice a Ševětín. Týmy byly z časových a prostorových důvodů (hrálo se pouze na jednom hřišti) rozděleny do 2 skupin. Všechny týmy bojovaly ze všech sil a došlo i na nájezdy, poté co Písek a Netolice měli stejný počet výher  i  vstřelených gólů. Naši elévové v celkovém pořadí skončili čtvrtí. Nutno dodat, že týmům ze Strakonic a Písku jsme nemohli konkurovat z důvodu, že hrají jihočeskou ligu a počet jejich tréninků je oproti nám trojnásobný. Nicméně je to pro naše děti další zkušenost a trénink. Naše děti daly do zápasů všechno, co mohly, takže radost z jejich hry byla vidět na první pohled a o tom to je ;)

Gratulujeme!

Trenéři J