FBC Ševětín

Ševák jede, GO, GO, GO

Klubový turnaj

 

25.3.2017

 

Ševětín

 

 

Ahoj všichni,

 po roce náš klub opět zorganizoval „Jarní turnaj“, který už pomalu začíná býti u nás v Ševětíně tradicí.

 

Turnaj byl rozdělen do tří věkových kategorií:

Přípravky:                         

, zde se účastnilo celkem sedm týmů ze 4 klubů: Ševětína, Strakonic, Netolic a Měťáku. Konkurence byla veliká. Odehrálo se celkem 21 zápasů na 2 hřištích. Přesto se našemu týmu Ševětín 1 podařilo vybojovat krásné druhé místo. Druhý tým Ševětín 2 sice neobsadil medailovou pozici, ale i tak bojoval jako o život (pro některé děti to bylo vůbec první seznámení s atmosférou velkého turnaje) Gratulujeme

Kategorie Elevů :             

 byla obsazena méně, účastnily se čtyři týmy ze třech klubů: Ševětína, Soběslavi a Netolic. Naši kluci hráli s vypětím všech sil a obsadili úžasné první místo. Gratulujeme!

Kategorie Mladších žáků :

, zde konkurence největší. Účastnilo se osm týmů ze čtyř klubů: Ševětína, Štíři CB, Netolic a Veselí nad Lužnicí. Soutěž byla rozdělena na dvě skupiny, kde hrál každý s každým a nakonec skupiny mezi sebou o konečné pořadí.

Při hře o konečné pořadí, tedy nejen při ní, nastaly opravdu napínavé okamžiky, kdy zápas skončil nerozhodně a došlo i na nájezdy. Poprvé, když Ševětín 2 bojoval o sedmé místo s Veselím a povedlo se nám soupeře porazit, poté, když tým Ševětín 1 bojoval o třetí místo se Štíry 2 a o 1 gól při nájezdech podlehl.

I tak naši kluci bojovali statečně a vydali ze sebe, co mohli. Nutno poznamenat, že 4 místo pro Ševětín 1 v konkurenci s klubem Štírů, kteří hrají „Jihočeskou ligu“ a trénují 3x týdně je opravdu pěkné umístění!!! Gratulujeme!

Nakonec jsme tedy získali místo první v Elévech, druhé v Přípravce a úctyhodné čtvrté místo v kategorii Mladších žáků J

Ševák jede Go,GO,GO!

Jsme moc rádi, že si kluci a holky pořádně zahráli, pobavili se při hře i hře ostatních týmů a turnaj se všem líbil.

Na závěr bych chtěl poděkovat, paní starostce za účast na zahájení každé kategorie i předání cen, panu řediteli ZŠ Ševětín za poskytnutí prostorů, všem co přiložili ruku k dílu při přípravě, organizaci, starším žákům našeho klubu na časomíře, naší trenérce, která se postarala i o občerstvení, trenérovi – rozhodčímu, fotografům za skvělé fotky, které jsou v galerii a všem, kteří pomohli při konečném úklidu.

Velké díky a AHOJ při dalším turnaji!!!

Lukáš Březina, trenér